Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Et satışı çok hassasiyet isteyen bir konudur. İslami usullere göre kesimin yapıldığı, doğru koşullarda muhafaza edilip dinlendirildiği ve satışa sunulduğu bir işletme tarafından alınması kişinin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Bizler de sizlere en uygun koşullarda satışa sunulan, en taze ve dinlenmiş etlerin bulunduğu, kaliteli ve güvenilir adresimiz olan Elif Şarküteri Tavuk ve Et Ürünleri olarak Zonguldak yeme içme eğlence sektörü içerisinde yerimizi aldık.

 

İşini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

 

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde hayvanlarımızın temin edildiği yerden kesimine hatta sizlere sunum aşamasına gelinceye kadar her bir ayrıntıya titizlik ile dikkat ediyoruz. Çünkü her şeyden önce bizler için sizlerin sağlığı önem taşımaktadır.

 

Bizlere sadece yemek konusunda değil aynı zamanda sağlığınız konusunda da güvendiğinizi biliyoruz. Bu sebeple de yıllardır bizlere verdiğiniz bu güveni layığı ile taşıyabilmek için açıldığımız ilk günkü hevesle ve özenle işimizi yapıyoruz.

 

Her zaman kaliteli ve en iyi hizmetin adresi olan Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bulunan işletmemizde et ve tavuk ürün çeşitlerimizi sizlere en taze ve en doğal beslenmiş olan hayvanlardan temin edilmiş olanları tercih ederek satışınıza sunuyoruz.

 

Güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyata temin edebilmek, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmek isteyen siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

 

 

zonguldak devrek kızarmış tavuk siparişi,zonguldak devrek kızarmış piliç satışı,zonguldak devrek en yakın şarküteri,zonguldak devrek sucuk satışı,zonguldak devrek salam satışı,zonguldak devrek dondurulmuş kavurma satışı,zonguldak devrek piliç satışı,zonguldak devrek tavuk kanat satışı,zonguldak devrek tavuk but satışı,zonguldak devrek bütün tavuk satışı,zonguldak devrek günlük taze tavuk satışı,zonguldak devrek piliç ürünleri satışı,zonguldak devrek kanatsız piliç satışı,zonguldak devrek tavuk göğüs satışı,zonguldak devrek yarım kanat grill piliç satışı,zonguldak devrek grill piliç satışı,zonguldak devrek grill piliç satışı,zonguldak devrek tavuk incik satışı,

 

devrek kızarmış tavuk siparişi,devrek kızarmış piliç satışı,devrek en yakın şarküteri,devrek sucuk satışı,devrek salam satışı,devrek dondurulmuş kavurma satışı,devrek piliç satışı,devrek tavuk kanat satışı,devrek tavuk but satışı,devrek bütün tavuk satışı,devrek günlük taze tavuk satışı,devrek piliç ürünleri satışı,devrek kanatsız piliç satışı,devrek tavuk göğüs satışı,devrek yarım kanat grill piliç satışı,devrek grill piliç satışı,devrek grill piliç satışı,devrek tavuk incik satışı,

 

 

zonguldak kızarmış tavuk siparişi,zonguldak kızarmış piliç satışı,zonguldak en yakın şarküteri,zonguldak sucuk satışı,zonguldak salam satışı,zonguldak dondurulmuş kavurma satışı,zonguldak piliç satışı,zonguldak tavuk kanat satışı,zonguldak tavuk but satışı,zonguldak bütün tavuk satışı,zonguldak günlük taze tavuk satışı,zonguldak piliç ürünleri satışı,zonguldak kanatsız piliç satışı,zonguldak tavuk göğüs satışı,zonguldak yarım kanat grill piliç satışı,zonguldak grill piliç satışı,zonguldak grill piliç satışı,zonguldak tavuk incik satışı,

 

 kızarmış tavuk siparişi, kızarmış piliç satışı, en yakın şarküteri, sucuk satışı, salam satışı, dondurulmuş kavurma satışı, piliç satışı, tavuk kanat satışı, tavuk but satışı, bütün tavuk satışı, günlük taze tavuk satışı, piliç ürünleri satışı, kanatsız piliç satışı, tavuk göğüs satışı, yarım kanat grill piliç satışı, grill piliç satışı, grill piliç satışı, tavuk incik satışı,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014